Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Lubimy czuć się dobrze. Jednym wystarczy dobra książka, innym trening fizyczny, a innym pobyt u kosmetyczki.

Zima, a w sumie to nie tylko zima, a cały ostatni rok to taki czas, kiedy spędzamy dużo czasu przed telewizorem, przed ekranem komputera z uwagi na zdalną pracę czy pomaganie dzieciom w lekcjach online.

Skarżycie się, że częściej i dłużej widząc siebie często w kamerce, dostrzegacie jakieś mankamenty cery, zmęczone okolice oczu itp..

Coś w tym jest i nie zawsze okłady z herbaty pomagają.

Takie „uziemienie” jak ostatni lockdown nie zawsze dobrze wpływa na nasz nastrój, ale przecież nie pokażesz dzieciom, że nie masz energii, siły, a tym bardziej w pracy, bo… może tam ktoś na Twoje miejsce czeka 🙂

Tak, wiem to nie śmieszne.

Jedna z moich zaprzyjaźnionych kosmetolożek podała taki przepis na szybko, na „eliminację” efektu zmęczonych oczu.

Zmiksuj w malakserze, thermomixie lub innym tego typu urządzeniu pęczek selera naciowego na tzw. pulpę. Następnie wlej to do pojemniczków, w których standardowo robisz kostki lodu. Jeśli za dużo masz pulpy to wykorzystaj do energetycznego „szejka”.

Kiedy jutro rano wstaniesz i zauważysz w lustrze oznaki, o których wyżej…

Chwyć dwie kostki w palce i wykonaj nimi lekki masaż twarzy lub tylko okolic oczu.

To będzie takie „morsowanie” twojej cery.

Poprawi się krążenie, dotleni się, obkurczy naczynka i zaczerwienienia, a po kilkunastu dniach takiego działania dostrzeżesz już pewne oznaki odmłodzenia 🙂

Zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie seler naciowy genialnie sprawdza się jako „odmładzacz”, „odchudzacz”, „dopalacz” 🙂 z uwagi na bogactwo witamin, minerałów i polifenoli.

Po każdym takim zabiegu, a nawet i bez zabiegu idealnie jest nałożyć 

👉👉 👉antyoksydacyjny żel pod oczy VID PERFECTION ESDOR Jest to krem w formie żelu, co sprawia, że jego tekstura jest lekka i przyjemna, chłodząca skórę wokół oczu. Zmniejsza przekrwienia i przebarwienia skóry wokół oczu. Dzięki związkowi EMINOL i jego połączeniu z innymi składnikami skutecznie redukuje małe zmarszczki, także mimiczne, i ślady przemęczenia. Rozjaśnia i nawilża skórę, nadając jej świeżośd. Zalecane szczególnie dla skóry dojrzałej i zniszczonej. Dzięki wysokiej koncentracji kwasu hialuronowego, jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą uzyskad efekt natychmiastowego liftingu. 

P.S. Jeśli nie masz selerowych kostek lodu, wystarczy, że żel włożysz do lodówki. Będzie przy nakładaniu działał jak kostka lodu 🙂

Teraz nikt nie będzie Cię podejrzewał o niewyspanie czy inne zdarzenia 🙂 Z radością spojrzysz na siebie w kamerce 🙂