Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Dobrodziejstwo masażu każdy zna. Przede wszystkim to głęboki relaks, a w stanie relaksu następuje zdrowienie i regeneracja całego organizmu.

Masaż nie jest fanaberią ani zachcianką jak się jeszcze wciąż w naszym społeczeństwie postrzega osoby, które często korzystają z tych przyjemności. Masaż jest lekiem, a nawet zacytowałabym fragment z piosenki Krystyny Prońko „jest lekiem na całe zło”

Rozluźnienie napiętych szczególnie stresem spowodowanym przyspieszonym trybem życia, chaosem spowodowanym politycznym zamieszaniem wokół jednej z odmian grypy, ciągłym medialnym straszeniem, naszą nieumiejętnością szanowania własnego zdrowia, bo profilaktyka to temat tabu i wymaga odczyniania, i na koniec paskudna dietą, na szybko, gotowymi produktami lub ciągłymi propozycjami na odchudzanie i na wszystkie inne przypadłości, a jednocześnie zubożającą nasz organizm.

I to właśnie masaż jest jednym atrybutów zdrowia.

Po pierwsze dajesz sobie coś, dajesz prawo do odpoczynku i zadbania o siebie nie tylko o cały świat.

Po drugie ciepły dotyk (to bardzo ludzkie i potrzebne) który rozpływa się po każdym receptorze i uspokaja myśli. 

Po trzecie lek na skołatane nerwy – psychikę. W czasie przyjemnego doświadczania masażu nie możesz myśleć o negatywnościach.

Po czwarte olej czy masło – dobrodziejstwo dla skóry. 

Dzisiaj chcę zaprezentować ci takie dobrodziejstwo. Kochamy masaże, kochamy oleje, masła, maski i peelingi na ciało, bo wiemy co się za nimi dla każdej doświadczającej tego osoby dzieje.

Dzisiaj bierzemy na tapetę olej do masażu twarzy dla skory dojrzałej. Prapremiera tego produktu w naszym salonie odbędzie się podczas Masaż Party.

W skład jego wchodzą między innymi (wszystkich nie wymienię, bo nie sposób) macerat z zielonej kawy na bazie oleju słonecznikowego, olej lniany. Olej z pestek winogron, olej z pestek moreli, kiełków pszenicy i nasion ogórecznika. I chyba wymieniłam wszystkie 🙂

Co te cuda robią?

Po pierwsze musisz to sprawdzić w autorskim masażu liftingującym Phenobeauty.

Otóż przede wszystkim działają przeciwstarzeniowo, a nawet spowalniając procesy starzenia, dostarczają skórze ochrony w postaci m.in. Vitaminy E, które w skórach dojrzałych, naskórku zaczyna brakować, przez co rozszczelniający się naskórek powoduje utratę wody i wycienianie się skóry. Robi się z czasem „papierowa”.

A zatem działanie przeciwstarzeniowe, wygładzające szorstką coraz bardziej dojrzałą skórę. Cały ten skład sprawia, że skóra staje się jedwabista, bez poczucia tłustości, a jednocześnie mięciutka jak „dupcia niemowlęcia” 🙂

Nawilżona i pięknie zregenerowana skóra po letnich ekscesach słonecznych będzie pięknie prezentowała się pod makijażem.

Zapraszamy do terapii duszy i ciała. Tymczasem na prapremierę masażu Phenobeauty podczas Masaż party w dniu 27.10.o godzinie 10:00, 13:00 i 16:30. 

Zapisy telefonicznie: 731703800