Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Mezoterapia igłowa to zabieg dedykowany osobom, które pragną poprawić kondycję swojej skóry. Metoda ta pozwala nie tylko zredukować zmarszczki, ale także zmniejsza cellulit czy też wszelkie niedoskonałości skóry. Ponadto jest to zabieg bezbolesny, ale co najważniejsze – bezpieczny!

 

„Przywróć swojej skórze młodzieńczy blask” – jak to możliwe?

W głąb skóry wprowadzane są substancje aktywne, dzięki którym skóra zostaje natychmiast odżywiona. To właśnie kwas hialuronowy, witamina A, C i E wpływają na poprawę wyglądu skóry. Z mezoterapii igłowej najczęściej korzystają osoby pragnące poprawić skórę twarzy. Coraz większą popularnością cieszy się także zabieg „pod oczy” redukujący popularnie zwane „worki” pod oczami.

Na zabieg ten mogą zdecydować się także osoby pragnące poprawić skórę szyi i dekoltu oraz głowy. W drugim przypadku mezoterapia igłowa stosowana jest wówczas, gdy dana osoba ma problemy między innymi z łysieniem plackowatym oraz androgenowym.

 

Na czym dokładnie polega zabieg mezoterapii igłowej?

Jest to nic innego jak wstrzykiwanie substancji leczniczych w miejsca wskazane przez Pacjenta. Substancje te dostarczane są specjalnie przystosowanym pistoletem do wierzchniej warstwy skóry (na głębokość od 1 – 2 mm). Zabieg cieszy się tak szerokim zainteresowaniem, ponieważ regeneruje dokładnie te miejsca, które tego potrzebują.

 

Korzyści wynikające z zabiegu

Powszechnie dostępne kremy mimo nawet najlepszego składu często nie przenikają przez barierę naskórkową. A co za tym idzie – leczymy wyłącznie zewnętrzną warstwę skóry i jak możemy się spodziewać będzie to efekt tylko chwilowy. Mezpoterapia igłowa nie tylko poprawia kondycję skóry na długi czas, ale także pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Pomaga także w redukcji cellulitu!

 

Jak przebiega zabieg?

Pacjent najpierw zostaje znieczulony, dzięki czemu może zapomnieć o jakimkolwiek bólu. Gdy znieczulenie zacznie już działać w wyznaczone miejsca wprowadzone zostają wysokoskoncentrowane substancje. Kuracja powinna składać się z 5 do 6 zabiegów, co pozwoli na zachowanie trwałego efektu. Natomiast odstęp między zabiegami wynosić powinien między 1 –  1,5 tygodnia. Dzięki właściwej pielęgnacji skóry oraz zabiegowi „odświeżającemu” (raz w roku) skóra będzie świetnie wyglądała nawet do 3 lat!