Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Dzisiejsza technologia daje taki zakres możliwości spowalniania procesów starzenia czy eliminowania objawów, że tylko za kieszeń się trzymać Ale jak to mówią każdy ma na to na co chce albo ma swoje priorytety.

Rozwiązania są dla chcących zmian, mniejszych, większych…Radiofrekwencja mikroigłowa to mocne zmiany, ale czynione systematycznie.Krok po kroku stymulacja procesów w skórze, które prowadzą do odbudowy kolagenu, czyli napięcia, jędrności, pogrubienia coraz cieńszej z wiekiem skóry.

Nic nie wycinasz, nic nie przekombinowujesz. Skóra poddana działaniu fal radiowych i drobnych nakłóć broni się sama, sama się regeneruje i szybko produkuje co trzeba.Taki jest nasz organizm. Ma swoje możliwości naprawcze.Ważne poza działaniem stymulującym, aby miał z czego odbudowywać. Czyli trzeba dostarczać odpowiednich witamin i minerałów w diecie czy suplementacji.

Bo nasz komórki nie rosną z kremu ani z samego powietrza. Radiofrekwencja mikroigłowa jest takim rozwiązaniem.
W czym ten zabieg może pomóc naszej urodzie?
Drobne zmarszczki, kurze łapki, mało elastyczna, obwisła skóra – to typowe objawy coraz mniejszej ubywania kolagenu w organizmie, czyli po prostu oznaki starzenia.W jaki sposób przywrócić skórze młodość? Czy to możliwe?
Jak dotąd najbardziej efektywnym zabiegiem odmładzającym był lifting polegający na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry twarzy i szyi. Choć zabieg chirurgii plastycznej co prawda w szybkim tempie odejmuje wizerunkowi operowanej osoby od 5 do 10 lat, to jednak metoda ta jest bardzo inwazyjna, odbywa się najczęściej pod narkozą i związana jest z konieczną rekonwalescencją.
Na rynku medycyny estetycznej pojawiło się kilka zabiegów odwracających proces starzenia. Należy do nich między innymi radiofrekwencja, która sprowadza się do stymulacji skóry falami elektromagnetycznymi o częstotliwości fal radiowych (RF).
Fale radiowe powodują ogrzanie tkanek, a przez to pobudzają komórki do produkcji i regeneracji kolagenu. Inną metodą odmładzania jest mezoterapia, polegająca na wprowadzaniu za pomocą zastrzyków specjalnych substancji czynnych w głąb skóry. Substancje te poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej, ale już samo nakłuwanie wywołuje pozytywny impuls dla organizmu prowadzący do regeneracji skóry.
Na podobnej zasadzie działa roll-cit – czyli specjalnie zaprojektowany, pokryty igiełkami obrotowy wałeczek, służący również do mikronakłuwania skóry.
Od niedawna obie metody: mikronakłuwania i podgrzewania, można zastąpić lub wzmocnić jednym zabiegiem o nazwie radiofrekwencja igłowa.Sekretem RF igłowej jest właśnie jednoczesne nakłuwanie i podgrzewanie skóry, co w efekcie jest o wiele skuteczniejsze, niż potraktowanie twarzy oddzielne obiema tymi metodami.