Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Działa dwukierunkowo!


Ponieważ wykorzystuje się tutaj i preparat i wkłucia (nakłucia) to jej działanie ma na celu wprowadzenie substancji, których skórze brakuje; zaś wkłucia mobilizują tkanki do odbudowy i wzmożonej produkcji kolagenu oraz stymulują metabolizm komórkowy.

Pierwsze daje wsparcie, “materiał” budulcowy skórze, drugie zaś stymuluje układ odpornościowy, układ naprawczy do regeneracji, odbudowy, ochrony.

Mezoterapię wykonujemy róznymi metodami: bezigłowo, nanoigłowo, mikroigłowo, mikroigłowo z falami radiowymi oraz igłowo.

Zarówno metoda jak i preparat dobierane sa w zależnosci od problemu.

Wykorzystujemy je w terapiach: trądzik, utrata jędrności, napięcia skóry twarzy i ciała, cellulit, rozstepy, blizny, wypadanie włosów, łysienie, przebarwienia, wzmocnienie powierzchownych naczyń krwionośnych.

Po zabiegu skóra jst zaczerwieniona. W zależności od indywidualnych cech organizmu wraca do zdrowego wyglądu w czasie od 3 do ok. 72 godzin. Podaje się najczęśćiej w seriach i w zalezności od problemu widoczne trwałe zmiany poprawy kondycji zauważamy w okresie od 2-6 miesiecy utrzymują się do ok. roku. Mezoterapia uznawana jest za naskuteczniejszą metodę przeciwdziałającą skutkom starzenia się skóry.

Przed wyborem metody i preparatu do zabiegu przeprowadzana jest wnikliwa konsultacja kosmetologiczna.Zapraszamy do kontaktu:
📞 731703800