Twój Gabinet Kosmetyczny

Twój Gabinet Kosmetyczny

Czy jest to możliwe? Tak! Z CoolTech!

Poznaj medyczną Kriolipolizę CoolTech to nowoczesna technologia służąca usuwaniu tkanki tłuszczowej. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Ideą zabiegu jest stopniowe chłodzenie skóry. Podczas tego procesu komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, dlatego już po pierwszej sesji widzimy tak zadowalające efekty. W postaci utraconych centymetrów! Jednak to nie wszystko, organizm eliminuje uszkodzone komórki tłuszczowe od 6 do 8 tygodni, a to oznacza, że przy zbilansowanym odżywianiu, efekty będą jeszcze lepsze.

Podczas zabiegu temperatura wynosi -8C. Zabieg trwa 70 min co zapewnia nam wysoką skuteczność. CoolTech jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny potwierdzony badaniami klinicznymi. Zabieg możemy powtórzyć po 6-8 tygodniach jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak to możliwe – 8C czy skóra nie zamarznie?

Nasza skóra nigdy nie osiągnie temperatury zamarzania, a czemu? CoolTech posiada specjalną membranę przeciw-zamrożeniową, która chroni temperaturę zamarzania tkanek.

Zabieg jest dedykowany dla osób, które chcą:
⦁ wymodelować swoją sylwetkę,
⦁ już po pierwszym zabiegu zobaczyć efekt,
⦁ trwale zredukować tkankę tłuszczową.

Więcej informacji tel. 731703800 lub na miejscu w Klinice Urody Lucyna Day Spa, Ogrodowa 25, Skierniewice po wcześniejszym umówieniu tel.